Мінагрополітики України провело урядову селекторну нараду з питань проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році

Сьогодні керівництво департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та обласних служб системи агропромислового комплексу взяли участь в урядовій селекторній нараді Міністерства аграрної політики та продовольства України під головуванням першого заступника міністра Максима Мартинюка з питань проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році.

Як відмітив директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин, сьогодні в області тривають весняно-польові роботи. Погодні умови сприяють прискореним темпам посіву. Запасів вологи в ґрунті в межах норми. Днями завершено підживлення озимих зернових та озимого ріпаку. Озимина перебуває в доброму стані.

Завершується посів ранніх зернових (посіяно 24,3 тис. га, або 77 відсотків). Розпочато посів пізніх ярих культур згідно запланованих обсягів.

Крім того, зазначено, що для завершення посівної агроформування в достатній кількості забезпечені матеріально-технічними ресурсами. Дефіцит даних ресурсів на ринку відсутній.

Довідково

Забезпеченість:  

  • насінням 100 відс. (потреба 4,8 тис. тонн);
  • міндобривами 99 відс. (потреба 15,6 тис. тонн);
  • засобами захисту 90 відс. (потреба 463,1 тис. тонн);
  • дизпаливом 96 відс. (потреба 3,4 тис. тонн);
  • бензином 95 відс. (потреба 0,85 тис. тонн).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *