Олег Гончарук: Питання ремонту місцевих доріг стоїть дуже гостро

Про це наголосив голова облдержадміністрації Олег Гончарук на засіданні колегії 24 квітня. Він зазначив, що виконавча влада на місцях має визначити пріоритети в роботі згідно з перспективним планом та забезпечити публічність.

«Є місцеві дороги, які не ремонтувалися по тридцять років. Я добре розумію і відчуваю настрій людей з цього приводу. Наразі це питання дуже актуальне. Хочу наголосити на ефективності використання коштів та нагадати усім, хто причетний до ремонту доріг: у гонитві за кількістю кілометрів відремонтованих доріг ні в якому разі не можна забувати про якість робіт. За цим буде постійний контроль, як з боку відповідних служб, так і з боку громадськості», – наголосив Олег Гончарук. 

Про стан розвитку дорожнього господарства області доповіла перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка. За її словами, в державному бюджеті затверджено програму «Розвиток дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону», згідно з якою проводиться ремонт доріг області за маршрутним принципом. У цьому році затверджений обсяг фінансування робіт на дорогах державного значення за рахунок коштів державного бюджету складає 446,2 млн грн. На виконання робіт на місцевих дорогах з Державного дорожнього фонду заплановано спрямувати 278,9 млн грн. Також зазначено, що область ввійшла до пілотного проекту із забезпечення безпеки руху на автодорогах. Для цього буде передбачено близько 92 млн.грн за умови спів фінансування з місцевих бюджетів.

Довідково: У 2018 році основним напрямком ремонту визначено автомобільну дорогу Н-10 Стрий – Мамалига на ділянці Болехів – Долина – Калуш – Івано-Франківськ. Також заплановано ввести в експлуатацію мости в с. Сівка-Войнилівська Калуського району та в м. Косові, розпочати ремонт автомобільної дороги Р-21 Долина – Хуст.

В області розроблено Концепцію розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на 2018-2020 роки, яка погоджена з відповідними постійними комісіями обласної ради. Зазначеною Концепцію передбачено спрямування у 2018 році 200,0 млн. грн. на поточний ремонт доріг місцевого значення, 78,9 млн грн – на їх експлуатаційне утримання, частину з яких вже використано на зимове утримання доріг, а також в найближчий час буде розпочато аварійний ремонт.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *