Олег Гончарук: Прикарпаття зацікавлене в поглибленні культурного та економічного співробітництва із Францією

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Франція в Україні пані Ізабель Дюмон.

Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Франція в Україні пані Ізабель Дюмон.

«Ми прагнемо, щоб Івано-Франківщину сприймали у світі із позитивної сторони. У цьому контексті вважаю проведення фестивалю «Французька весна» надзвичайно позитивним і потужним фактором, який разом із іншими мистецькими фестивалями впливатиме не лише на культурне життя краю, але й на його економіку та темпи залучення інвестицій. Такі речі, безумовно, зближують країни і народи, сприяють зацікавленості і поглиблюють взаємне розуміння», – зазначив очільник Прикарпаття під час спілкування. 

У свою чергу, пані Ізабель Дюмон подякувала за теплий прийом і повідомила, що це вже третій її візит на Івано-Франківщину. «Минулого року я побувала тут на фестивалі «Карпатський простір», і у мене склалися надзвичайно приємні враження про ваше місто і ваших людей. Цьогорічне проведення в Івано-Франківську «Французької весни» знаменує перший крок до створення у вас відділення  просвітницької організації «Альянс Франсез». Ми зацікавлені у розширенні такої співпраці», – поділилася своїми враженнями пані посол.  Також вона повідомила, що напередодні мала зустріч із французькими інвесторами, які працюють в області, і отримала схвальні відгуки щодо їхньої взаємодії з представниками влади, прозорості і легкості ведення бізнесу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *