Семінар «Кращі практики функціонування закладів культури в ОТГ»


  


  

Нещодавно у Надвірній експерти Центру розвитку місцевого самоврядування взяли участь у семінарі «Кращі практики функціонування закладів культури в ОТГ», де разом з представниками місцевих громад, Переріслянської, Ланчинської і Делятинської ОТГ, відділу культури Надвірнянської РДА обговорювали стан і роботу закладів культури у громадах Прикарпаття.

«Звичайно, ресурсів не у всіх громад вистачає на реалізацію цікавих ідей і нових практик. Але зараз основне завдання – це покращення інфраструктури закладів культури. Адже, коли відбувався процес передачі майна від районів до об’єднаних громад, то заклади культури передавались не у найкращому стані. Це факт», – наголосила радник з питань муніципальних послуг Івано-Франківського ЦРМС Марія Баран.
Детально учасники семінару зупинились на досвіді функціонування закладів культури Печеніжинської, Матеївецької та Вітвицької ОТГ Івано-Франківської області.
Попри побоювання, сфера культури в ОТГ підтримується належно і заклади культури не закривають. А навпаки, за словами Марії Баран, кожна громада намагається зберегти, відремонтувати і осучаснити їх. Тим більше дбають про місцеві творчі колективи, адже часто саме вони стають візитівками громади, демонструють її етно-культурні особливості.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *