У Навірній вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

                                                                                       
 

                                                                                       
 
У Надвірній вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Поминальне віче відбулося на майдані Шевченка. У заході взяли участь голова РДА Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, духовенство, учасники Революції Гідності, учасники АТО, викладачі та курсанти Прикарпатського військово-спортивного ліцею, студенти Надвірнянського коледжу НТУ,а також громадські та політичні діячі.
«Великий героїзм проявили наші сини і дочки, які не злякалися куль, не впали перед киями беркутівців, але стояли до кінця. Всі щирі учасники Майдану, а особливо ті, хто віддали своє життя – це люди з великої букви, які названі Небесна Сотня. Такий героїзм не забувається. Хай заслужена слава залишиться їхнім дітям. Низько схиляємо свої голови перед подвигом наших Героїв та мужніх воїнів», – звернувся до громади Олександр Кеніз.
З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні  духовенство відправило панахиду по загиблими українськими героями. Після чого були запалені лампадки та покладені квіти до стели Героям Небесної Сотні.
Голова профкому Надвірнянського коледжу Тетяна Богославець пригадала буремну історію боротьби українського народу за європейський вектор розвитку держави.
Присутні хвилиною мовчання пом’янули Героїв Небесної сотні, вшанували воїнів АТО, які віддали життя у боротьбі з агресором.
 
  
  

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *