ДЕКАДА ЗАЙНЯТОСТІ –НА ДОПОМОГУ ВСІМ, ХТО ШУКАЄ РОБОТУ

 

 

В рамках проведення Декади зайнятості фахівцями Надвірнянського районного центру зайнятості спільно з ДП ВО «Карпати» 6 жовтня проведено захід на тему: «Презентація роботодавця» для внутрішньо переміщених осіб та безробітних.
Метою даної рекламної акції ДП ВО «Карпати», що знаходиться у місті Івано-Франківськубуло поінформувати шукачів роботи про виробництво, яке займається кабельно-провідниковою продукцією для таких відомих автомобільних компаній як: «Skoda», «Volkswagen», «Porsche», «Mercedes-Benz».
Безробітні та внутрішньо переміщені особи мали змогу особисто поспілкуватись з інструкторами даного виробництва Тетяною Шонік та Мар'яною Амброзяк, ознайомитись з умовами праці та її оплатою.
Фахівці районного центру зайнятості Іванна Зінченко та Уляна Півторанюк проводячи семінари з техніки пошуку роботи, постійно наголошують на важливості надання соціального пакету працівникам, можливості проходження стажування в Румунії та офіційного працевлаштування на підприємстві ДП ВО «Карпати».
Для осіб, які зареєстровані в центрі зайнятості, особливо переселених з окупованих територій України ця інформація про роботу була важливою. Даними вакансіями зацікавились запрошені учасники заходу. Представники ДП ВО «Карпати» запропонували безробітним пройти співбесіду та стажування безпосередньо на виробництві.
Працівники ДП ВО «Карпати» подякували фахівцям районного центру зайнятості за активність та залучення незайнятих осіб, сподіваючись зустрітися з ними вже на виробництві. Вони запропонували всім бажаючим залишити свої анкетні дані та запросили на роботу.
 
Надвірнянський районний центр зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *