День європейської співпраці 2019 – кампанія з донорства крові

18 вересня з нагоди святкування Дня європейської співпраці, на базі обласної станції переливання крові розпочалась транскордонна кампанія зі здачі крові.
Захід проходить піл гаслом ”Європа за тебе! Ти за життя! Будь донором!” і відбувається одночасно в Україні та Румунії у партнерстві з центрами переливання крові основних міст Програми, зокрема, Тулча, Ботошани, Сучава, Бая-Маре, Сату-Маре (Румунія), Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Одеса (Україна).

За словами одного з організаторів акції та експерта Програми «Румунія-Україна 2014-2020» Юліана Андріяша, метою цього проєкту є популяризація процесу здачі крові для потребуючих та донорського руху як такого. Окрім того, така ініціатива, переконаний він, приведе до порятунку людських життів.

«Івано-Франківськ вперше бере участь у такому заході. І ця кампанія, що проводиться, дуже благородна і відповідає вимогам сьогодення. Її особливістю є те, що в ній беруть участь свідомі люди, – говорить лікар-методист обласної станції переливання крові Любов Грицишин. – З першого дня акції донори дуже активізувалися – взяло участь 40 осіб, серед яких студенти-медики, працівники податкової адміністрації та прокуратури». Спеціаліст також зазначає, що в області нестачі з донорами та компонентами донорської крові нема. У закладі відбувається постійне поповнення запасів.

Організатори повідомляють, що акція триватиме до 20 вересня і просять долучитися усіх небайдужих.

Слід додати, що у Програмі підготовлені подарунки для кожного учасника кампанії. Крім того, кожний донор буде автоматично зареєстрований для участі в розіграші гірського велосипеда. Випадковий розіграш відбудеться 26 вересня 2019 року о 14.00 на Facebook-сторінці програми ENI CBC Romania-Ukraine 2014-2020.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *