День Незалежності у Верхньому МайданіВже стало традиційним для Верхнього Майдану святкувати день Незалежності всією громадою села. Святково одягнені жителі села 23 серпня зібралися в храмі св. Володимира і Ольги на літургію. Після Служби Божої о. Михайло Федорів відправив панахиду за всіма загиблими, хто віддав своє життя за волю України. Бібліотека (завідувач Галина Токарук) спільно із школою провела свято «Молюсь за тебе, Україно!» Учні привітали присутніх з 24-ю річницею Незалежності України, згадали її історію, Небесну Сотню, воїнів-односельців, які захищають країну в зоні АТО.

Присутні із завмиранням у серці слухали пісню «Молитва за Україну» у виконанні ансамблю Верхньомайданської ЗОШ «Горицвіт» на слова місцевого поета, члена літературної студії «Бистрінь» Ярослава Гайдаша, а мати і дочка Андрейчук Олександра та Марія виконали пісню «Мамо, не плач».

Сценарій свята переплітався спогадами, віршами, піснями «Присягу двічі не дають», «Повертайся солдате», «Лиш у нас на Україні» у виконанні Діани Онуфрак та Тетяни Вовчук.
Завершили свято Незалежності переглядом фільму «Про реалії Донбасу» журналістки ТРК «Надвірна» Світлани Гаєвської.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *