«День відкритих дверей» – шлях до пізнання

« Якщо професія стає способом життя, то ремесло перетворюється в мистецтво»
В. Шевельов
 

« Якщо професія стає способом життя, то ремесло перетворюється в мистецтво»
В. Шевельов
 
Професійне самовизначення, поведінка на ринку праці, успішне працевлаштування, побудова кар’єри – це серйозні кроки, які треба виважити, усвідомити та зробити. Навчання у ВНЗ – це перший крок до професійного становлення. Успіх подальшого працевлаштування – важливий життєвий проект. Саме тому, для вирішення цих питань необхідно володіти інформацією та набувати навички ефективного пошуку роботи. З цією метою 21 листопада 2017року в Надвірнянській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості було проведено День відкритих дверей центру зайнятості для студентів Надвірнянського коледжу НТУ.
Відкрила захід Іванна Зінченко – фахівець з профорієнтації І категорії , яка провела екскурсію під час якої діти ознайомилися з профінформаційним сектором. Юнаки та дівчата мали можливість переглянути паспорти підприємств, установ, організацій, теки з описами професій, скористатися довідковими матеріалами, що розміщені у різноманітних тематичних кутках.
Особливу увагу спеціалісти  приділили засвоєнню навиків пошуку роботи, адже саме завдяки ефективному їх засвоєнню людина отримує бажану роботу. Студенти ознайомилися з азами написанням резюме,  а також з послугою відеорезюме.
Також фахівець з профорієнтації ІІ категорії – Ірина Кисляк  розкрила питання про відкриття власної справи, разом із студентами визначили основні якості якими повинен володіти підприємець. Спеціаліст познайомив молодих людей з програмами банків щодо підтримки малого бізнесу. Наприкінці свого виступу фахівець навела приклади успішних молодих підприємців Івано – Франківськівщини, які наполегливо йшли до своєї мети та побажала молодим людям завжди пробувати щось нове.
Завершила захід Наталя Андрійович – провідний фахівець з профорієнтації притчею про царя Соломона « Все в твоїх руках» і побажала студентам завжди досягати поставлених цілей, розвиватися і самовдосконалюватися.
 
 
Надвірнянська районна філія

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *