Денис Шмигаль доручив провести навчання у сфері публічних закупівель для місцевих посадовців

Про основні показники діяльності обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, захист конкуренції у підприємницькій діяльності, у сфері публічних закупівель доповідали на сьогоднішній онлайн-нараді облдержадміністрації. Йшлося про виявлені попередження та недопущення антикорупційних дій органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, адміністративно-господарського управління та контролю.
«Є необхідність у формулюванні рекомендацій для районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад від представників центральних органів влади, які організовують тендерні процедури. Необхідно з’ясувати точки ризику для того, щоб правильно організувати роботу, яка пов’язана із тендерними закупівлями, оскільки область повинна ефективно та швидко інвестувати кошти належним чином», – наголосив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль.

Голова обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Тетяна Савчин зазначила: «Впродовж року на розгляді у відділення перебувало 40 справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції, по двадцяти з яких прийнято відповідні рішення». Оцінка впливу на конкуренцію нормативно-правових актів та інших рішень державних органів – важливий напрям підтримки та сприяння розвитку конкуренції.

Цьогоріч було проаналізовано 30 проектів рішень й програм від органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, зокрема, Івано-Франківської, Калуської, Коломийської, Надвірнянської, Яремчанської міських рад, Богородчанської та Долинської районних рад, Богородчанської і Рогатинської РДА, Нижньовербізької ОТГ. Погоджено без зауважень 20 проектів, а десятьом у погодженні було відмовлено.

Також Денис Шмигаль доручив підготувати план навчань на наступний рік для керівників, працівників структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій та голів об’єднаних територіальних громад у сфері публічних закупівель задля недопущення вчинення порушень законодавства у напрямку захисту економічної конкуренції.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *