Денис Шмигаль: Дотримання правил протипожежної безпеки – головне завдання кожного керівника

Безпека людей – головне завдання і особиста відповідальність кожного керівника установи чи закладу. Лише неухильне дотримання правил протипожежної безпеки допоможе врятувати життя і зберегти здоров’я людей. На цьому сьогодні під час позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, присвяченій наслідкам пожежі, яка трапилася в корпусі Одеського коледжу, наголосив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль.
«Запобігти виникненню пожежі набагато простіше, а ніж ліквідовувати її тяжкі наслідки. Великим лихом вона стає, коли призводить до людських втрат, адже будівлю можна відновити, людське життя – не повернути, – зазначив Денис Шмигаль. – Безпека людей – головне завдання і особиста відповідальність кожного керівника установи чи закладу. Лише неухильне дотримання правил протипожежної безпеки допоможе врятувати життя і зберегти здоров’я людей».
Денис Шмигаль підкреслив, що гарантування безпеки людей не завжди потребує великих фінансових затрат. Перш за все, варто організувати та провести навчання для персоналу, працівників, студентів та учнів навчальних закладів як правильно здійснювати евакуацію присутніх у приміщенні, де зайнялася пожежа, а також забезпечити безперешкодний доступ вогнеборців до будівель та протипожежних гідрантів.
Під час засідання було проаналізовано протипожежний стан у закладах освіти, охорони здоров’я та соціального захисту. Керівники профільних департаментів спільно з очільниками вищих навчальних закладів та установ охорони здоров’я доповіли про роботу, спрямовану на забезпечення протипожежної безпеки, зокрема, облаштування автоматичних систем оповіщення, придбання вогнегасників та організацію навчань.
Начальник управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в області Володимир Чернецький окреслив ключові завдання для гарантування протипожежної безпеки на Прикарпатті, виокремив проблемні питання, які потребують невідкладного вирішення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *