Денис Шмигаль: Івано-Франківщина є провідною областю у просуванні української культури

Сьогодні в обласній філармонії імені Іри Маланюк відбулися урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Вітали із професійним святом тих, хто робить неоціненний внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості та просвітницької діяльності очільники Прикарпаття – обласної державної адміністрації Денис Шмигаль і обласної ради Олександр Сич.
«Сфера культури надзвичайно важлива, бо вона збагачує нас духовно, дає нам можливість розвиватися, дає натхнення і тримається та високих інтелектуалах і натхненниках. – зазначив Денис Шмигаль. – Ми сьогодні є провідною областю у просуванні української культури: понад десять країн вже відвідали прикарпатські колективи, презентуючи культуру та особливості регіону. Окрім цього, із концертно-театральними поїздками колективи та виконавчі нашого регіону побували у двох третинах областей України. У цьому році Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана Франка отримав статус національного. Тож маємо великі здобутки». Відтак Денис Шмигаль подякував працівникам галузі за натхненну працю, побажав здоров’я, гарного настрою і нових звершень.

За успіхи на професійній ниві та розвиток культури на Прикарпатті керівники області вручили працівникам культури відзнаки, грамоти та квіти.

Гарний настрій присутніх підсилила концертна програма за участі ансамблю народної музики «Бревіс» (художній керівник – заслужений артист України Ярослав Бибик) та солістки обласної філармонії імені Іри Маланюк Оксани Кричко.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *