Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Денис Шмигаль обговорив перспективи подальшої співпраці з керівником Програми DOBRE в Україні Беррі Джозефом Рідом

Сьогодні в облдержадміністрації сторони обговорили стан та перспективи співпраці програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) з органами виконавчої влади області.
Денис Шмигаль подякував за реалізацію програми, яка допомагає розвивати громади в Україні. За його словами, це один з найбільш ефективних проектів, який приносить очікувані результати.
«Ми працюємо над оновленням перспективного плану розвитку територій, плануємо адміністративно зберегти всі громади, які співпрацюють з проектом, і сподіваємося на продовження плідної співпраці з DOBRE», – зазначив керівник області.
Своєю чергою Беррі Джосеф Рід закцентував увагу на пропозиціях подальшої співпраці, оскільки програма діє в Україні до червня 2021 року.
Денис Шмигаль запропонував фахівцям проекту долучитися до навчання новообраних керівників майбутніх ОТГ. «З квітня 2020 року загостриться необхідність у навчанні новообраних голів ОТГ бути ефективними менеджерами. Пропоную долучитися до організації їх навчання та поділитися напрацьованими кейсами щодо розвитку територій, зокрема гірських», – наголосив голова облдержадміністрації.
Також в ході зустрічі Денис Шмигаль та Беррі Джозеф Рід обговорили форми і методи співпраці офісу програми з облдержадміністрацією через відповідні структури задля ефективної взаємодії з новоствореними ОТГ.

Довідково: Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) − це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). 5 лютого 2019 року програма USAID DOBRE підписала Меморандум про співпрацю та взаємодію з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та обласною радою. 10 об’єднаних територіальних громад, таких як Білоберізька, Більшівцівська, Верхнянська, Дзвиняцька, Ланчинська, Нижньовербізька, Печеніжинська, П’ядицька, Старобогородчанська та Тлумацька отримали не лише фінансову підтримку, але і всебічну підтримку у навчанні, організації роботи, обміні досвідом.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *