Денис Шмигаль окреслив основні завдання у рибоохоронній діяльності

Легалізація виробників рибного господарства, боротьба із браконьєрством, прогресивні методи зарибнення та нульова толерантність до корупції. Такі основні завдання для ефективної діяльності управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області озвучив сьогодні під час щотижневої онлайн-наради голова облдержадміністрації Денис Шмигаль.
Про проблемні питання розвитку рибного господарства та збереження водних біоресурсів в області доповідав новопризначений начальник Держагентства рибного господарства в області Любомир Стрембіцький. Він зазначив, що цей структурний підрозділ у складі Держрибагентства створений для забезпечення організації та здійснення державного нагляду у галузі охорони, використання та відтворення водних біоресурсів на території області. Ці завдання сьогодні виконують 22 працівники служби при штатній чисельності 30, з яких 11 – головних державних інспекторів.

Наголошувалося на необхідності залучення науково-дослідних організацій, використання вітчизняних та закордонних наукових розробок у галузі рибного господарства, поліпшення роботи рибоохоронного патруля у боротьбі із браконьєрством.

Проаналізувавши ситуацію, Денис Шмигаль порекомендував: «Знаходьте в собі сили, формуйте правильну команду, викорінюйте корупцію з цієї сфери, співпрацюйте із правоохоронними органами».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *