Денис Шмигаль: Прикарпатські олімпійці – приклад того, як в непростих умовах досягати вершин у спорті

Сьогодні голова облдержадміністрації Денис Шмигаль разом із президентом Національного олімпійського комітету України Сергієм Бубкою, який у рамках робочої поїздки перебуває на Прикарпатті, зустрілися із колективом Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи. Гості поспілкувалися із тренерами та викладачами закладу, нагородили олімпійських чемпіонів та переможців різних спортивних змагань цінними подарунками та відзнаками.
Зазначимо, що ІФОДЮСШ заснована у 1967 році. На базі закладу функціонують відділення з баскетболу, боксу, вільної боротьби, дзюдо, важкої і легкої атлетики, настільного тенісу, футболу, шашок. А віднедавна у школі розпочало роботу відділення з бадмінтону. Вихованцями закладу є 656 дітей. Навчально-тренувальну роботу тут здійснюють близько 40 досвідчених тренерів-викладачів, серед яких є учасники Олімпійських ігор. Школа, попри відсутність сучасної багатофункціональної матеріально-технічної бази, виховала не одне покоління переможців та призерів чемпіонатів світу та Європи.

«Сьогодні, незважаючи на відсутність належних умов для проведення тренувань, спортивна школа має ким пишатися. Десятки спортсменів із гідністю прославили нашу область на Олімпійських іграх, здобули медалі на чемпіонатах Європи і світу, – підкреслив під час розмови із колективом закладу Денис Шмигаль. – Прикарпатські олімпійці – приклад того, як в непростих умовах досягати вершин у спорті, вселяти мрію у молоде покоління. Особлива заслуга у здобутті перемог спортсменів безумовно належить тренерам, котрі навчали, підтримували та вірили в успіхи своїх вихованців».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *