Денис Шмигаль: Співпраця між Прикарпаттям та Донеччиною поглибить економічне співробітництво між регіонами та налагодить соціокультурні зв’язки між українцями Сходу і Заходу

Учора під час проведення конференції «Співпраця задля розвитку», яка відбулася на Львівщині, голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Денис Шмигаль та Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко підписали Угоду про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між двома регіонами.
Документом передбачено поглиблення співпраці щодо таких напрямків як: соціально-економічного та регіонального розвитку; промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі; науки, техніки, освіти; соціального захисту населення та охорони здоров’я; культури і мистецтв; сім’ї та молоді; туризму і спорту; екології та раціонального використання природних ресурсів; менеджменту, підготовки та перепідготовки кадрів; розробки та впровадження інформаційних технологій.

За словами Дениса Шмигаля, дана Угода сприятиме створенню комфортних умов для залучення інвестицій та активізації зайнятості населення, встановлення коопераційних зв’язків між суб’єктами господарської діяльності Івано-Франківської та Донецької областей.

«Підписавши дану Угоду, ми задекларували спільні наміри на взаємовигідне співробітництво, – зазначив Денис Шмигаль. – Це, насамперед, стосується розвитку ключових сфер соціально-економічного життя регіонів, таких як промисловість, енергетична галузь, культура і освіта. Так, ми реалізовуватимемо спільні проекти щодо впровадження енергозбереження та ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, альтернативних і нетрадиційних джерел енергії, обміну досвідом із використання енергозаощаджуючих заходів і технологій. Разом з тим, працюватимемо над регіональним розвитком та підвищенням економічного потенціалу областей».

Варто зазначити, що документом також передбачена співпраця щодо розвитку сучасних інформаційних технологій, налагодження прямих партнерських зв’язків між закладами освіти, обміном делегаціями вчителів та школярів, поглиблення відносин між заклади культури та охорони здоров’я.

«Така тісна співпраця між Прикарпаттям та Донеччиною не лише дасть можливість поглибити економічне співробітництво між регіонами, а й налагодить соціокультурні зв’язки між українцями Сходу і Заходу, що є надзвичайно важливим в умовах сьогодення», – наголосив Денис Шмигаль.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *