Денис Шмигаль: Зміни в податковому законодавстві покликані боротися з контрабандою та великим корпораціями, які використовують спрощену систему оподаткування для податкової оптимізації та продажу контрабандних товарів

Сьогодні розпочала свою роботу 33-а сесія обласної ради. Участь у засіданні сесії взяв голова облдержадміністрації Денис Шмигаль.
Під час розгляду питання про звернення облради щодо змін у податковому законодавстві, Денис Шмигаль відзначив їх позитивні аспекти.

Зокрема, усі електронні реєстратори розрахункових операцій будуть надаватися безкоштовно. Зменшується бюрократія – відміняється ведення книги реєстрації розрахункових операцій, щоденний Z-звіт. Функцію реєстраторів розрахункових операцій зможе виконувати будь-який пристрій (комп’ютер, планшет, смартфон), на який встановлено відповідне програмне забезпечення. Буде запроваджено електронні чеки, які матимуть таку ж юридичну силу, як і паперові. Водиться нова операція, так званий кешбек, яка захищає як споживача, так і підприємця від несумлінних споживачів.

До слова, ці зміни не стосуються працівників ринку та підприємців першої групи оподаткування з обсягом доходу до 300 тисяч гривень на рік.

«Якщо прочитати зміни до закону, то вони спрощують для фізичної особи-підприємця роботу – не відміняючи можливість використовувати старі касові апарати, вводиться можливість безоплатно, без зайвих затрат, з економією часу, без звітності, користуватися в електронній формі касовими апаратами на будь-якому гаджеті», – резюмував Денис Шмигаль.

«Найголовніше, що ці зміни покликані боротися з контрабандою та великим корпораціями, які використовують спрощену систему оподаткування для податкової оптимізації та продажу контрабандних товарів», – підкреслив очільник облдержадміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *