Держава надає дотації для утримання корів молочного напрямку та бджолосімей

Сьогодні під головуванням заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася чергова селекторна нарада. Обговорено питання отримання фермерами спеціальної бюджетної дотації за утримання корів молочного напрямку продуктивності та пасічниками за наявні в поточному році бджолосім’ї.

Участь у нараді взяли представники департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Заступник міністра Тарас Висоцький проінформував про стан подання заявок з пакетами документів для отримання виплати 5,0 тис. гривень на одну корову молочної продуктивності.

Крім того, було проаналізовано динаміку поступлення до органів місцевого самоврядування документів на отримання виплати 200 гривеньза кожну бджолосім’ю.

Як озвучив у виступі в. о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Степан Вінтонович, за утримання корів молочного напрямку дев’ятнадцять фермерських господарств області подали пакети документів для отримання дотації на суму майже 1,7 млн. грн.

Також було зазначено, що органами місцевого самоврядування області продовжується приймом документів на бюджетну дотацію за бджолосім’ї.

Нарахування та виплата з державного бюджету дотації є важлива для розвитку молочного скотарства в плані збільшення виробництва і поліпшення якості молочної продукції, покращення матеріально – технічного стану господарств.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *