Держава підтримує селян фінансово

На підтримку аграрного сектору у 2019 році з Державного бюджету передбачено 5,9 млрд. грн. Усі агровиробники, незалежно від форми власності, мають можливість скористатися програмами державної підтримки.
Постановами Кабінету міністрів України затверджено порядки використання коштів за 20 напрямками підтримки.

Особливу увагу приділено фінансовій підтримці невеликих сільгоспвиробників, таких як фермери, сімейні фермерські господарства.

Чільне місце посідає спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, яка орієнтована на підтримку господарств фізичних осіб.

Задля ефективного використання коштів Держбюджету сьогодні в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрацій, що відповідають за АПК.

Директор департаменту Іван Андріїшин в черговий раз наголосив на важливості ефективного впровадження державних програм підтримки агровиробників в області та доведення порядків використання коштів до кожного аграрія. Програми державної підтримки сільгосппідприємств дають поштовх розвитку сільського господарства в області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *