Держкомтелерадіо оголосив тендер на закупівлю послуг з проведення інформаційної та освітньої кампаній

Держкомтелерадіо оголосив про тендерну закупівлю рекламних та маркетингових послуг з організації та проведення інформаційної та освітньої кампаній щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України. Прийом пропозицій на участь у тендерних процедурах триває до 16 вересня 2018 року.
Зокрема, за допомогою відкритих торгів буде визначено виконавця для проведення інформаційної кампанії щодо результатів упровадження реформ та інституційних перетворень в Україні як складової євроінтеграційного процесу.

Також через відкриті торги буде визначено виконавця послуги щодо організації та проведення освітньої кампанії на тему «Чому НАТО? Засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки». На обидві кампанії держава виділяє по 4 120 000 грн. (з ПДВ).

Проведення обох кампаній заплановано на жовтень-грудень 2018 року. Їхня мета – підвищення рівня поінформованості та розуміння широкими верствами населення можливостей і перспектив, які відкривають для України процеси європейської та євроатлантичної інтеграції, утвердження в українському суспільстві свідомої підтримки вступу України в Європейський союз та членства України в НАТО. Кампанії передбачають створення і трансляцію циклів тематичних теле- і радіопередач, виготовлення тематичної інформаційної продукції (відео-, візуальної, друкованої) та розміщення її в ефірі загальнонаціональних та регіональних ЗМІ, у соціальних мережах, громадських місцях. Кампанії охоплять усі регіоні України, крім тимчасово окупованих територій.

Оголошення та тендерну документацію розміщено на сайті Держзакупівлі.Онлайн та сайті PROZORRO за наступними посиланнями:

https://tender.uub.com.ua/tender/UA-2018-08-30-001646-a/

https://tender.uub.com.ua/tender/UA-2018-08-30-000610-b/

Нагадаємо, що розпорядженнями КМУ затверджено План заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції на 2018 рік та План заходів на 2018 рік з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки. Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» за бюджетною програмою КПКВ 1701390 «Здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері» передбачені видатки у розмірі 20 млн грн.

Держкомтелерадіо як виконавець зазначеної бюджетної програми проводить організаційно-підготовчі заходи із забезпечення державного фінансування Планів заходів відповідно до постанови КМУ № 269 «Про порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з питань європейської та євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *