Діалог з учасниками АТО……….

Сьогодні у Надвірнянській райдержадміністрації відбулись загальні збори демобілізованих учасників АТО, представників громадських об’єднань, волонтерських організацій району. За ініціативи голови райдержадміністрації Олександра Кеніза та голови районної ради Івана Гурмака в одному залі також зібрались керівники соціальних служб, військового комісаріату, Держгеокадастру, міський, сільські, селищний голови, голови ОТГ, директори лісгоспів, керівники силових структур аби почути і допомогти вирішити проблеми, які спіткали учасників АТО та їх сім’ї.
На початку зустрічі хвилиною мовчання учасники вшанували усіх полеглих на Сході країни.
“Сьогодні ми зустрілись, щоб обговорити і знайти шляхи вирішення ваших наболілих проблем”, – наголосив Олександр Кеніз. Також посадовець висловив щиру подяку учасникам АТО за мужність, відважність та патріотичність. «В складний для нашої країни час, Ви взяли на себе таку нелегку відповідальність та жертвуючи своїм здоров’ям і життям захищали рідну землю від російського агресора».
Серед основних питань, які озвучували демобілізовані, були отримання житла та земельних ділянок, необхідність фінансової допомоги. Проблеми також у них виникають із отриманням різного роду соціальних пільг.
Крім цього, присутні скаржились на проблеми з пільговим проїздом у громадському автомобільному транспорті.
Також хлопці нарікали на нерозуміння їхніх проблем з боку органів місцевого самоврядування. Проте серед зауважень пролунали і слова подяки на адресу керівників району за надану допомогу.
Загалом збори тривали близько трьох годин й усі мали змогу висловитись та отримати необхідну консультацію та допомогу.
На завершення голова райдержадміністрації Олександр Кеніз наголосив, що зустрічі з демобілізованими учасниками АТО в подальшому відбуватимуться регулярно.
“Я прошу усіх керівників державних структур, сільських, селищного голів, голів ОТГ вирішити ці всі питання раз і на завжди. Щоб на наступній такій зустрічі хтось з людей не піднявся і не сказав, що має схожі проблеми”.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *