Для розв’язання проблемних питань малого підприємництва при ОДА створено робочу групу

За дорученням Президента України Володимира Зеленського задля сприяння налагодженню конструктивної взаємодії органів державної влади й суб’єктів малого підприємництва та їхніх громадських об’єднань 22 грудня цього року в Офісі Президента України створено Раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва. Її метою є напрацювання пропозицій і підготовка рішень щодо розв’язання проблемних питань малого підприємництва та залучення до діалогу підприємців з усіх областей держави.

З цією метою в обласній державній адміністрації створено регіональну робочу групу, затверджену розпорядженням ОДА, яку очолив заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей. До її складу увійшли приватні підприємці Прикарпаття, представники облдержадміністрації, головного управління Державної податкової служби в області, керівники громадських організацій, які об’єднують представників бізнесу, та громадської ради при ОДА.

У четвер під керівництвом Євгена Фербея відбулося перше засідання даної робочої групи, під час якого зазначалося, що її основним завданням буде напрацювання пропозицій щодо внесення змін до нормативно-правових актів, які регулюють підприємницьку діяльність.

«Сьогодні ми започатковуємо конструктивний діалог між владою і представниками малого бізнесу, результатом якого будуть напрацювання узгоджених пропозицій задля інціювання внесення змін до чинного законодавства», – наголосив Євген Фербей.

Своєю чергою учасники засідання поділилися думками щодо даної проблематики, окреслили коло питань, які сприятимуть роботі підприємців малого бізнесу. Зазначалося, що першочергово необхідно на законодавчому рівні визначити саме поняття «фізична особа-підприємець». Окрім того, варто підтримати ті законопроєкти, які вже внесені на розгляд Парламенту.

Слід додати, що наступне засідання робочої групи заплановане на наступний тиждень. До того часу її учасники сформують перелік пропозицій для напрацювання дієвих рішень, що сприятимуть розвитку підприємницької діяльності.

Також Євген Фербей нагадав присутнім, що  Уряд України прийняв рішення про продовження терміну реєстрації ФОПів, а також застрахованих осіб, які є найманими працівниками суб’єктів господарювання, робота яких буде тимчасово зупинена внаслідок обмежувальних заходів, для отримання одноразової допомоги у розмірі 8 тисяч гривень, до 31 грудня цього року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *