Дмитро Романюк: Держава на міжнародному рівні повинна сприяти залученню інвестицій

Заступник голови облдержадміністрації Дмитро Романюк відвідав ТОВ «Падана Кемікал Компаундс».
Підприємство, керівником якого є Вадим Бабій, спеціалізується на виробництві широкого спектру пласткових і жорских ПВХ композицій, відомих під торговою маркою DANVIL ®, що знайшли застосування в різних сферах, зокрема, у виробництві кабелю й проводу, гнучких профільних та медичних виробів тощо.

Під час робочого візиту були представлені виробничі лінії, лабораторія наукових досліджень, конкретизації якості сировини і готової продукції цього підприємства.

«ТОВ «Падана Кемікал Компаундс» з високим рівнем розвитку та показником залучених інвестицій працює на Івано-Франківщині. Хочу відзначити, що на даний момент безпосереднім пріоритетом Президента України та голови облдержадміністрації є створення максимально сприятливих умов для залучення іноземних інвестицій, ефективної роботи з ними та, у цьому контексті, розширення нових виробництв. Я переконаний, що органи влади обласного рівня допоможуть сфокусувати максимальні зусилля для того, щоб вирішити питання розширення розвитку виробництва цього підприємства», – зауважив Дмитро Романюк.

Вадим Бабій розповів, що на підприємстві встановлені високопродуктивні виробничі лінії італійського виробництва, впроваджено систему управління якістю. Також йшлося про виробництво добавок до полімерів, технічний рівень якості виробництва продукції та структуру експорту підприємства.

У 2018 році була відкрита нова, сучасна технологічна лінія для виробництва сировини з виготовлення ПВХ. На реалізацію цього проекту інвестовано 15 млн євро.

Принагідно зазначимо, що цьогоріч обсяг реалізованої продукції підприємства склав 224 млн грн. Минулого року було реалізовано продукції на загальну суму 335,5 млн грн та було сплачено до бюджету 6,2 млн грн. На ТОВ «Падана Кемікал Компаундс» працює 64 працівника.

«Держава на міжнародному рівні повинна сприяти залученню інвестицій, – наголосив посадовець. – Має бути визначений механізм розширення цього підприємства та максимального використання вкладних інвестицій. Органи державної влади Прикарпаття всіляко допомагатимуть представникам бізнес-середовища, які створюють робочі місця для українців».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *