До 31 січня в області проводиться роз’яснювальна робота з питань легалізації зайнятості, а далі – чекайте на інспекторів з перевірками

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук доручив Держпраці України спільно з Державною податковою службою, Пенсійним фондом, Службою зайнятості та місцевими органами влади вжити заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами, тимчасового розміщування та організації харчування.
Робота із виявлення нелегальних працівників передбачає три етапи:

– інформаційно-роз’яснювальні заходи;

– підготовча робота до проведення інспекційної кампанії;

– інспекційна діяльність.

Департаментом соціальної політики облдержадміністрації та його територіальними підрозділами проводяться наради, семінари, “круглі столи” з роботодавцями зазначених видів діяльності щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Суб’єктам господарювання після таких роз’яснень надається можливість добровільно оформити усіх працівників відповідно до чинного законодавства.

Інформаційна кампанія триватиме до 31 січня.

Нагадаємо, що за кожного неоформленого працівника передбачена штрафна санкція у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат, яка на сьогодні становить 141690 гривень.

Для консультацій та роз’яснень із зазначених питань звертайтеся:

Департамент соціальної політики облдержадміністрації – (0342) 53-23-49, (0342) 50-30-88.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *