До Дня Героїв Небесної Сотні

У райдержадміністрації відбулася нарада з підготовки заходів до вшанування та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. 20 лютого о 13.00 год. Віче пам’яті на майдані Шевченка біля стели Героїв Небесної Сотні. Під час віче представники духовенства проведуть молебень, а учасники заходу хвилиною мовчання вшанують Героїв та покладуть лампадки до стели Героям Небесної Сотні. Також під час молебню діти відпустять у небо 100 гелевих кульок.
Того ж дня керівництво району відвідає могилу Героя Небесної Сотні Василя Шеремета у селищі Ланчин.
26 лютого в Надвірнянському коледжі НТУ заплановано проведення засідання «круглого столу» за участю студентської молоді, ліцеїстів, учасників Революції Гідності та учасників АТО, керівництва району та міста. В рамках круглого столу відбудеться перегляд документального фільму «Небесна сотня. Зима, що нас змінила».
В центральній районній бібліотеці та бібліотеках району цього пам’ятного дня звучатимуть поетичні твори на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за ідеали демократії та європейське майбутнє українського народу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *