До кінця року у закладах освіти області облаштують 80 теплих санвузлів

Про це сьогодні під час онлайн-наради під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки повідомив заступник директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Андрій Сташків.
Управлінець зазначив, що цьогоріч із Державного бюджету для області була передбачена субвенція у розмірі 24,3 млн грн для будівництва нових туалетних приміщень і реконструкцію, капітальний та поточний ремонти санвузлів у закладах освіти. У вересні рішенням обласної ради затверджено перелік закладів загальної і середньої освіти загальною кількістю 80 одиниць. Замовниками робіт для чотирьох перелічених об’єктів стали Надвірнянська райдержадміністрація, Матеївецька об’єднана територіальна громада та департамент освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації. Для 76 об’єктів замовником виступив департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА.

За словами директора ДО «Управління капітального будівництва» Галини Магулій, капітальний ремонт передбачено на 49 об’єктах на суму 12711,31 тис.грн. Наразі укладено 47 угод на виготовлення проектно-кошторисних документацій (39 виготовлено), 30 угод на виконання робіт, в тому числі 4 на стадії переукладання угоди. На 11-ти об’єктах вже розпочато роботи, ще на 19 – впродовж поточного тижня.

«Реконструкцію з добудовою туалетних приміщень передбачено на 27 об’єктах на суму 10049,5тис.грн, – зазначила посадовець. – Разом з тим, потребують зміни назви з «капітального ремонту» на «реконструкцію» 10 об’єктів».

Зазначимо, що наразі по всіх об’єктах реконструкції проводяться вишукувальні та проектні роботи. Окрім того, відповідно до розпорядження КМУ № 1012р від 18.12.2018 р. «Про розподіл резерву коштів освітньої субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році» використання освітньої субвенції здійснюється на засадах співфінансування не більше як 90% за рахунок субвенції та не менше як 10% за рахунок коштів місцевих бюджетів. Станом на 11.10.2019 року співфінансування відсутнє.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *