До уваги підприємницької спільноти області

На порталі «Дія.Бізнес» запущено інклюзивний проєкт «Бізнес без бар’єрів», мета якого – надати інформаційну підтримку бізнесу, спрямованого на співпрацю з людьми із обмеженими можливостями (https://business.diia.gov.ua/cases/business-without-barriers).
Завдяки проєкту підприємці вперше отримають систематизовану інформацію про методи впровадження безбар’єрності у бізнесі.

Проєкт представляє кейси безбар’єрного бізнесу в Україні, інформує про можливості інтеграції безбар’єрності у маркетингові комунікації бізнесу, будівництва внутрішніх комунікацій для розвитку безбар’єрності в бізнесі, як бізнесу найняти на роботу людину з інвалідністю, як облаштувати робоче місце для людини з інвалідністю тощо.

В окремому розділі на порталі «Дія.Бізнес» розміщені рекомендації, успішні кейси і поради експертів із впровадження принципів безбар’єрності.

Проєкт реалізується Міністерством цифрової трансформації, ГО «Безбар’єрність» за ініціативи Олени Зеленської в рамках проекту ПРООН в Україні «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Також звертаємо увагу, що на порталі «Дія.Бізнес» доступні інші види безкоштовних консультацій для підприємців за напрямами систематизації бізнес-процесів, продажів, маркетингу, юридичної допомоги та інше.

 

«Дія.Бізнес» – портал для підприємців, який допомагає створити, розвивати та масштабувати бізнесhttps://business.diia.gov.ua/

Також доступна Національна онлайн-школа підприємців https://business.diia.gov.ua/school

Довідник для підприємців https://business.diia.gov.ua/handbook

Сервіси і можливості для підприємців https://business.diia.gov.ua/services

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *