До уваги журналістів! Приймаються творчі роботи на здобуття обласної премії в галузі журналістики імені Богдана Бойка!

Премія встановлюється у таких номінаціях: за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації та інтернет-виданнях у сумі 11 тис. грн; за кращий твір у сфері радіомовлення – 11 тис. грн; за кращий твір на телебаченні – 22 тис. гривень.
Зауважимо, що цією обласною нагородою відзначаються оригінальні творчі набутки журналістів, оприлюднені впродовж останнього року у засобах масової інформації. Цією нагородою відзначаються творчі набутки журналістів, які утверджують гуманістичні ідеали та духовність українського народу, показують історичні витоки народу з національною самобутністю і свідомістю, служать ідеалам демократизму суспільства та спрямовані на розвиток державотворення в Україні.

Особам, удостоєним премії, вручається диплом «Лауреат премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики» та грошова винагорода.

На здобуття премії подаються:

– клопотання або заява учасника конкурсу про присудження премії з короткою характеристикою публікації (роботи);

– примірник публікації (роботи) на матеріальному та електронному носієві з підтвердженням його оприлюднення;

– копія паспорта громадянина України, а у разі висунення на здобуття премії колективу – копії паспорта громадянина України кожного члена колективу, копію реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Положення (зі змінами) про обласну премію імені Богдана Бойка в галузі журналістики розміщено за посиланнями на офіційному веб-сайті облдержадміністрації https://bit.ly/3n7WRhC, https://bit.ly/3n3JmzM.

Зауважимо, що у відповідності до протокольного рішення (п.п. 17.1 Положення про обласну премію імені Богдана Бойка в галузі журналістики) конкурсної комісії термін подання робіт – до 1 травня 2021 року.

Документи про присудження премії подаються за адресою 76018, м. Івано-Франківськ, Грушевського, 21, управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, восьмий поверх, к. 804 (з позначкою «на здобуття премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики»).

Надсилати також електронні версії клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору (у форматі Word) та конкурсної роботи управлінню інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА на електронну адресу alena.cheri@gmail.com

Для консультацій з приводу подання конкурсних матеріалів звертатись за номером 0965554343 (м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, восьмий поверх, к. 804).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *