До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

Інформуємо про створення сайту Українського торговельного представництва в Китайській Народній Республіці. Цей проект створений з метою сприяння розвитку торгово-економічних зв’язків України та Китаю. Це буде площадка, на якій українські експортери зможуть розмістити пропозиції товарів та послуг, а китайські підприємці – ознайомитись з такими пропозиціями китайською мовою.

Для цього представництво надаватиме можливість українським експортерам безоплатно розміщувати інформацію з пропозиціями товарів та послуг. Ці пропозиції будуть безоплатно перекладатись на китайську мову. На сайті буде розміщено загальну інформацію про Україну, про Китай, ділові пропозиції з Китаю, організації сприяння діловому співробітництву у Китаї, державні органи Китаю, Посольство та консульства України у КНР, перелік передових технологій і високих технологій, що стимулюються до імпорту в Китай, затверджений Міністерством комерції Китаю, а також іншу корисну інформацію. Поширення на сайті китайською мовою інформації  про правові, економічні та соціальні умови діяльності в Україні.

З сайтом Українського торговельного представництва в Китайській Народній Республіці можна ознайомитись за адресою; http://uatmic.com .

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *