Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

До відома осіб, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС

    Управління соціального захисту населення Надвірнянської РДА інформує, що з 01.01.2015 року набрали чинності зміни до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”(далі –Закон), що були визначені п.4 Закону України “Про внесення змін та визнання такими, що були втратили чинність, деяких законодавчих актів України” від 28.12.2014 року №76-VІІІ. Відповідно до цих змін пільги на санаторно-курортне лікування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в 2015 році поширюються на дорослих громадян, віднесених до категорії 1, та дітей-інвалідів, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою. Зміни, що внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2013р. №261 “Порядок організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2015р. №489, такі:
         –безоплатними санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок забезпечуються:
постраждалі особи (особи, віднесені до категорії 1);потерпілі діти (діти-інваліди, інвалідність яких пов’язана з  Чорнобильською катастрофою) разом з одним із батьків або особою, яка їх замінює.
         Потерпілі діти забезпечуються санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок з  урахуванням вимог Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей”.
         Детальніше  за інформацією просимо звертатися в управління соціального захисту   населення Надвірнянської РДА(м.Надвірна, м-н.Шевченка 3, каб.41), тел..22677
        
 
Головний спеціаліст                                                                    Уляна Сидорук
 
Начальник управління                                                                      Іван Гурмак

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *