До відома суб’єктів господарювання!!!

Надвірнянський районний відділ ГУ Держпродспоживслужбивкотре наголошує про необхідність реєстрації потужностей операторів ринку, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.

Надвірнянський районний відділ ГУ Держпродспоживслужбивкотре наголошує про необхідність реєстрації потужностей операторів ринку, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу харчових продуктів.
Згідно статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10 лютого 2016 року № 39 року «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам», в державі створено реєстр операторів ринку харчових продуктів.
Протягом 2016 – 2017 років на території району зареєстровано 447потужностей.
Оператор ринку харчових продуктів, який використовує потужність зобов’язаний подати заяву відповідного зразку до Надвірнянського районного відділу ГУ Держпродспоживслужби (м. Надвірна, вул. Федьковича, 48) та за 15 днів отримати інформацію про державну реєстрацію потужності. Державна реєстрація здійснюється безкоштовно.
Разом з тим наголошуємо про адміністративну відповідальність передбачену статтею 64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» за роботу незареєстрованих потужностей.
Так за виробництво та зберігання харчових продуктів на потужностях незареєстрованих згідно законодавства передбачено штраф в розмірі від 23 до 30 мінімальних заробітних плат.
Вже у вересні цього року в Івано-Франківському окружному суді відбулось судове засідання у справі про застосування штрафу розміром 25600грн. до підприємця за порушення вимог ст. 25 вищезазначеного Закону України (не здійснив державну реєстрацію потужності з виробництва та/або обігу харчових продуктів, на які не вимагається отримання експлуатаційного дозволу).
Позов  ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області задоволено повністю і накладено  штраф на суб’єкта господарювання у розмірі 25600 грн.
Робота по встановленню незареєстрованих об’єктів з виробництва та обігу харчових продуктів, а також притягнення до відповідальності посадових та фізичних осіб буде проводитись в ході планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *