«Дорога єдності» М-30 Стрий – Ізварине є флагманом президентської програми «Велике будівництво»

12 листопада заступник голови Укравтодору Андрій Івко разом із начальником Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василем Буджаком та першим заступником керівника Любомиром Семанівим перевірили хід виконання робіт із реконструкції дороги М-30 Стрий – Ізварине на км 44+297 – км 61+197.

Роботи за кошти із Державного бюджету здійснюються на всій протяжності цієї ділянки дороги: від межі із Львівською областю – до Рогатина.

Під час перевірки разом із керівниками підрядної організації ТОВ “ПБС” та представниками технагляду оглянули виробничі процеси на дорогах, зокрема будівництво двох мостів у селі Княгиничі, що триває в рамках реконструкції а/д М-30 Стрий – Ізварине. Наразі всі роботи здійснюються в заплановані терміни та згідно проектної документації.

Опісля проінспектували ділянку а/д М-30 від Вербилівців до Лопушні, де цьогоріч здійснювався капітальний ремонт дороги.

Тут, на межі із Тернопільською областю, керівники Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області передали тернополянам прийняту від колег зі Львівщини естафету звітування про роботи на трасі М-30 Стрий – Ізварине.

Нагадаємо, що «Дорога єдності» М-30 Стрий – Ізварине протяжністю майже 1400 км є флагманом президентської програми «Велике будівництво» та сполучає захід і схід України.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *