Довідка про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Надвірнянського району за перше півріччя 2013 року

Відділами, управліннями районної державної адміністрації, бюджетними установами району, органами  місцевого самоврядування в звітному періоді проводилась робота щодо забезпечення реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку Надвірнянського району  на 2013 рік та основних напрямків розвитку на 2013-2014 роки, а також заходів передбачених Національним планом дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава"  і  Програми активізації економіки України на 2013-2014 роки, ініційованою Президентом України  В. Ф. Януковичем.
За 5 місяців 2013 року підприємствами району реалізовано промислової продукції на суму 559,2 млн.грн. У розрахунку на одну особу населення обсяг реалізованої промислової продукції склав 4881,4 грн. проти 6165,2 грн. в загальному по області.
Вжиті заходи дозволили окремим підприємствам збільшити обсяги виробництва промислової продукції.
Так  за перше півріччя виробництво нерудних будівельних матеріалів зросло на 14,6%, меблів –  у 3 рази.
Незважаючи на заходи, які вживаються із сторони нафтогазодобувних підприємств обсяги видобутку нафти за перше півріччя знизилися на 2,8 %, газу на 0,7 %.  Основною причиною зниження обсягів видобутку нафти і газу є   проведення  капітального ремонту свердловини Лопушна 4.
Але стабілізувати та наростити обсяги виробництва у цій галузі можна тільки збільшивши обсяги інвестицій у розвідувальне та експлуатаційне буріння.
Дане питання піднімалось керівництвом облдержадміністрації під час робочої зустрічі з керівництвом  держави.
У ТОВ "ЛК Інтерплит-Надвірна" через зниження обсягів реалізації продукції обсяги виробництва плити ДСП необробленої знизились на 5,5 %, плити ДСП ламінованої – на 8,8 %.  Підприємством вживаються заходи щодо  розширення ринків збуту та покрашення якості продукції.
За сприянням облдержадміністрації у поточному році вирішилось питання щодо відміни проти ТОВ «ЛК Інтерплит-Надвірна» рішення Антимонопольного комітету України про накладення штрафних санкцій в сумі 49,0 млн. грн.
З метою підвищення конкурентоспроможності та в подальшому нарощення обсягів випуску продукції ТОВ «ЛК Інтерплит-Надвірна» ведуться підготовчі роботи щодо проведення у 2014 році капітального ремонту технологічного обладнання підприємства.
     Незважаючи на те, що керівництвом райдержадміністрації та облдержадміністрації піднімались питання перед керівництвом держави щодо відновлення діяльності  ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття", протягом півріччя не вдалося відновити його роботу.Найближчим часом планується проведення робочої зустрічі у райдержадміністрації з керівництвом підприємства, на якій будуть розглянуті проблемні питання  та шляхи їх вирішення.

Детальніше можна ознайомитись в прикріпленому файлі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *