ДПІ інформує

В Надвірній Комплексна програма з легалізації заробітної плати триває.

В Надвірній Комплексна програма з легалізації заробітної плати триває.

На виконання Комплексної програми легалізації заробітної плати на 2013-2014 рр., в поточному році вже обстежено 133 суб”єктів господарської діяльності та виявлено 59 неоформлених найманих працівників. Із перевірених 37 уклали трудові угоди і як результат легалізували заробітну плату на суму 44.6 тис.грн.
Також, у ході проведення перевірок виявлено 32 фізичні особи, які здійснювали підприємницьку діяльність без дер жавної реєстрації, з яких по 11 громадянах складено протоколи про адміністративні правопорушення та матеріали направлено до суду. Решта 21 громадян добровільно зареєстрували свою діяльність.
                   За телефоном 2-65-27 Управління праці та соціального захисту населення РДА повідомляйте про порушення законодавства при виплаті заробітної плати.
 
 

 
Останній день подання податкової звітності за І квартал ц.р. – 13 травня

 
 Граничний термін подання податкової звітності за І квартал 2013 року припадає на 10 травня, який є вихідним у відповідності до розпорядження Кабінету Міністрів України 19.12.2012 №1043-р. У зв’язку з цим, останнім днем приймання податкової звітності визначено 13 травня ц.р.
 Зокрема, це податкові декларації з: податку на прибуток підприємств за І кв. ц.р. (які мають право подати платники, що не отримали прибутку або отримали збитки), податку на додану вартість за І кв. ц.р. для платників, які обрали звітний період – квартал, з єдиного податку – юридичної особи та фізичної особи-підприємця 3-ї та 5-ї груп, екологічного податку за І кв., збору за спеціальне використання води за І кв. ц.р., туристичного збору за І кв. ц.р., податкові розрахунки: із сум доходу, нарахованого на користь платників податків і сум утриманого з них податку за І кв. ц.р. за формою 1ДФ, плати за користування надрами та інші.
Також, зобов’язані надати податкову звітність юридичні та фізичні особи, які перебувають у стадії припинення, але ще не зняті з обліку в податковій інспекції.
 
 Податкову звітність можна подати засобами електронного зв’язку, з дотриманням умов реєстрації електронного підпису.
Вчасне подання звітності застереже платників податків від застосування  штрафних санкцій, а посадових осіб – від притягнення до адміністративної відповідальності.
 

 
Нові акцизні марки на алкогольні та тютюнові вироби запровадять з 1 серпня

 Строки запровадження та виготовлення марок акцизного збору нового зразка змінено. Таке рішення Уряд ухвалив 29 квітня, внісши відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013р. №188.
 Нові марки будуть запроваджені з 1 серпня замість 1 травня 2013 року. Крім того, Міндоходів має до 20 липня забезпечити виготовлення марок акцизного податку нового зразка та припинити до 1 серпня 2013 року продаж марок попереднього зразка.
 Запровадження нових марок на зазначені підакцизні товари створить належні умови для зростання обсягів їх легального виробництва, захисту здоров’я громадян та сприятиме збільшенню надходження коштів до бюджету.  На Івано-Франківщині наразі лікеро-горілчані напої виробляють два підприємства.
 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПІ у Надвірнянському районі

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *