Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ДПІ в Надвірнянському районі інформує

Від платників ДПІ у Надвірнянському районі надійшло майже 10 млн грн ПДВ
Протягом дев»яти місяців 2015 року платниками Надвірнянського району забезпечено надходження ПДВ в розмірі 9980 тис. грн, що на 2400 тис. грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Від платників ДПІ у Надвірнянському районі надійшло майже 10 млн грн ПДВ
Протягом дев»яти місяців 2015 року платниками Надвірнянського району забезпечено надходження ПДВ в розмірі 9980 тис. грн, що на 2400 тис. грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року.
Значне збільшення надходжень податку на додану вартість в поточному році головним чином зумовлено впровадженням електронної системи адміністрування ПДВ, яка дозволила збільшити середньомісячні нарахування податку та сплату.
Платникам ПДВ, які мали право на отримання бюджетного відшкодування, відповідно до чинного законодавства, проведено відшкодування ПДВ в розмірі 3336тис. грн, що на 3000тис. грн більше ніж в 2014 році.
«Бюджетне відшкодування ПДВ в сумі 2263 тис.грн.-відшкодовано 4 платникам податків в автоматичному режимі» , – повідомив начальник ДПІ у Надвірнянському районі Василь Гнатюк.
Варто наголосити, з 1 жовтня 2015 року закінчується продовжений термін реєстрації в ЄРПН податкових накладних/ розрахунків коригування в ЄРПН, дата складання яких припадає на період з 1 липня 2015 року по 30 вересня 2015 року (включно), встановлений пунктом 39 підрозділу 2 розділу ХХ  Податкового кодексу України. З цього часу реєстрація податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН здійснюється згідно із загальним правилом, тобто не пізніше п'ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання, але не пізніше 180 календарних днів від дати їх складання.

 

Податківці Надвірнянщинипідсумували результати роботи за 9місяців цього року
Роботу ДПІ у Надвірнянському районіможна оцінювати за багатьма критеріями, однакосновним залишається наповнення доходної частини бюджетів усіх рівнів. Адже саме своєчасно сплачені податки є запорукою стабільності розвитку району.
Так, упродовж січня-вересня 2015 року платниками податків сплаченодо зведеного бюджету на загальну суму майже 376,9млн. грн., що на 69,6млн. грн., більше ніж за аналогічний період минулого року. В тому числі до загального фонду державного бюджету мобілізовано 288,9 млн. грн. (на 60,6млн. грн. більше), до місцевих –84,7млн. грн. (на 6млн. грн. більше).
Зокрема, місцеві бюджетурайону за дев»ять місяців цього року отримали майже 55,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, 8,6 млн. грн. земельного податку, 7,1 млн.грн. акцизного податку  та 5,2 млн. грн. єдиного податку.
За словами начальника ДПІ у Надвірнянському районі Василя Гнатюка, надходження до місцевих бюджетів збільшились за рахунок змін до Бюджетного та Податкового кодексів України, які були прийняті Верховною Радою України у грудні 2014 року. Зокрема, ними передбачено впровадження акцизного податку з реалізації через роздрібну торгівельну мережу підакцизних товарів, розширення бази оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, введення оподаткування розкішних авто тощо.
 
Платники ДПІ у Надвірнянському районісплатили за ліцензії понад 700 тис.гривень
Саме така сума була сплачена платниками податків до місцевих бюджетів протягом січня – вересняпоточного року за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, що перевищує минулорічні надходження за відповідний період на 31,6 тис. гривень.
З початку введення ліцензування пива,платниками придбано 25 ліцензійна торгівлю алкогольними напоями.
Нагадуємо, що увипадку зміни місця торгівлі, потрібно отримати нову ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
Звертаємо увагу платників податків, що в ліцензіях на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами зазначається адреса місця здійснення торгівлі.
Місце торгівлі визначається як місце реалізації товарів, у тому числі на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування, для тютюнових виробів і пива – без обмеження площі, для алкогольних напоїв, крім пива, – торговельною площею не менше 20 кв. метрів, обладнане РРО  або де є книги обліку розрахункових операцій, в яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів.
Тобто, ліцензія на роздрібну торгівлю алкогольними напоями татютюновими виробами є документом, який дає право здійснювати діяльність з реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів у визначеному в ній місці торгівл
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *