Дрібні фермерські господарства отримали дотацію за утримання корів

Удепартаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомили, що фермерам виплачено з державного бюджету 3,7 млн. гривень за утримання корів усіх напрямів продуктивності.

Нагадаємо, що відповідно до пунктів 5 та 113 Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 7 лютого 2018 року № 106 (із змінами) передбачена спеціальна бюджетна дотація на безповоротній основі за утримання корів усіх напрямів продуктивності фермерським господарствам, у власності яких перебуває від п’яти корів ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну станом на 1 липня поточного року в розмірі 5 тис. гривень але не більше 250 тисяч гривень на одне господарство.

Тому такою підтримкою скористалися виключно фермерські та сімейні фермерські господарства, у власності яких утримуються корови. Зазначимо, що виплата дотації фермерським господарствам за утримання корів стимулює розвиток галузі тваринництва вцілому.

Загалом дотацію отримали 35 фермерів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *