Екологічна освіта – один із важливих пріоритетів Міндовкілля

Наші національні парки та заповідники є важливими осередками екологічної освіти та активно співпрацюють із громадськістю, школами, іншими освітніми установами. Там постійно відбуваються конкурси, майстер-класи, школярі долучаються до різних досліджень, наукових експедицій та різних проєктів.

Фахівці національних природних парків та заповідників України докладають максимальних зусиль, аби формувати у молоді відповідальне ставлення до природи. Адже, коли йдеться про екологічну освіту, це не лише про професійних екологів. Це про виховання екосвідомого, здорового та  відповідального суспільства.

Руслан Стрілець: «Україна сьогодні стоїть на варті цивілізації не лише зі зброєю в руках. Наші природоохоронці безпосередньо впливають на те, яким буде порядок денний у сфері захисту довкілля на десятиліття вперед. Вони вивчають наслідки російського вторгнення для довкілля і розповідають, чому сталий розвиток та війна не сумісні. Поширення знань про довкілля – це те, що має допомогти людству стримувати війни у майбутньому».

Всесвітній день екологічної освіти відзначається щороку 26 січня. Мета цього дня в екологічному календарі – привернути увагу до важливості знань про довкілля та вплив людини на нього.

Інформація за посиланням: https://t.me/mindovkillia/758

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *