EUКраїна: статистика в смартфоні

Завдяки європейській інтеграції Україна позбувається технологічної відсталості. Все більше державних сервісів стають доступними онлайн, і статистика теж. Українці мають право знати все про свою країну: кількість мешканців, ринок праці, економічні показники тощо.
Зручний і легкий доступ до офіційної статистики забезпечує мобільний додаток «Статистика в смартфоні». Додаток двомовний (українська та англійська), працює на ОС Android і його можна безкоштовно завантажити на Google Play. Наразі доступна інформація з 2015 року, що згрупована за темами ВВП, населення, ринок праці, ціни, промисловість, сільське господарство, будівництво, транспорт, торгівля та інші.

Актуальні дані, зручний пошук та наочна візуалізація робить обробку інформації швидкою, полегшує життя студентам і науковцям, державним управлінцям, підприємцям та усім, кому потрібні перевірені цифри щодо життєдіяльності України.

Детальніше про інформаційну кампанію EUКраїна, яка проходить за ініціативи віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки Представництва ЄС в Україні та проєкту «Association4U».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *