Фестиваль української пісні “Вознесись, Україно!”

Сьогодні у м. Надвірна відбувся обласний фестиваль хорового мистецтва “Вознесись,Україно!”, присвячений 30-й річниці Незалежності України.
Дійство розпочалося на майдані Шевченка з покладання квітів до пам’ятника Т. Шевченку та до стели Героїв Небесної Сотні. Урочисте відкриття фестивалю відбулося спільним виконанням Державного Гімну України та духовного гімну України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни». Після чого пішою ходою учасники свята рушили до парку ім. І. Франка, де відбулося покладання квітів до підніжжя Каменяра.

З привітаннями до учасників і гостей свята звернувся голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько.
«Фестиваль хорового мистецтва – це добра багаторічна традиція, яка презентує нам вокальну майстерність виконавців Прикарпаття. Це місце, де лунає українська пісня, місце, де панує неймовірна творча атмосфера. І взагалі фестиваль – це ще й чудова промоція прекрасного Надвірнянського краю і всієї України!», – зазначив Володимир Пасько.

Важливою особливістю фестивалю є прагнення його організаторів і учасників повернути-відродити і спрямувати у віки дещо призабутий власне жанр патріотичної пісні у виконанні чоловіків – їх хорів та вокальних ансамблів, котрі уособлюють безсмертну славу борців за волю України – січових стрільців, вояків УПА, нинішніх захисників східних рубежів Держави.

У концертній програмі свята взяли участь понад 400 учасників. У рамках фестивалю пройшли різноманітні заходи: майстер – класи з гончарства, кераміки, ткацтва, вибійка, боді-арт та вироби майстрів народного мистецтва. Організовано роботу польової кухні.

Такі урочистості, безперечно, мають єднати і возносити духовно – нас і Україну.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *