Фінансові результати діяльності малих підприємств Надвірнянського району за 2014 рік

Головне управління статистики інформує.

Головне управління статистики інформує.
Фінансовий результат до оподаткування (сальдо) малих підприємств Надвірнянського району за 2014рік становив 11,5 млн.грн. збитків. Негативне сальдо сформовано (без урахування зміни підприємствами основного виду економічноїдіяльності у 2014році), в основному, в результаті діяльності підприємств промисловості (12,7 млн.грн. збитків), транспорту, складського господарство, поштової та кур'єрська діяльність (3,1 млн.грн.). Серед видів промислової діяльності значні збитки отримано підприємствамипереробної промисловості(13,6 млн.грн.), зокремаз оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини, паперу та поліграфічної діяльності(13,3 млн.грн.). Частка збиткових  малихпідприємств за 2014 рік склала 20,1%, ними допущено збитки на суму 21 млн.грн.
Прибутковими малими підприємствами, частка яких в загальній кількості становила79,9%, одержано 9,5 млн.грн. прибутку.Основна його частина сформована у сфері сільського, лісового та рибного господарства,  будівництва  (одержано по 2,4 млн.грн. прибутку підприємствами кожного виду економічної діяльності).
Рівень збитковості операційної діяльності підприємств склав 7,1%.
Станом на 31 грудня 2014 року загальні обсяги дебіторської та кредиторської заборгованості малих підприємств району склали45,4 млн.грн. та 70 млн.грн. і збільшилась за рік на 74,1% та 35,6% відповідно.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *