Функціонування КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги»

Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук провів нараду щодо обговорення питання функціонування підрозділів КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Надвірнянської районної ради з 01.01.2019 року. За участі директора КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Емілії Сем’янів та начальника управління фінансів РДА Лесі Свідрак.
Емілія Сем’янів проінформувала, що підписано угоду між підрозділом КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» та Національною службою здоров’я України очікується фінансування за січень 2019 року.
На сьогоднішній день в центрі працює 47 лікарів первинного рівня надання медичної допомоги (терапевти, педіатри, сімейні лікарі). Укладено 25 тис. декларацій між пацієнтами та лікарями.
Також розглянуто пропозиції керівника Центру щодо подальшого дооснащення структурних підрозділів медичним обладнанням за основним списком та комп’ютеризації робочих місць лікарів. Окрім того, обговорено проекти рішень щодо фінансування цільових програм протидії захворюванню на туберкульоз та покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворів у жителів Надвірнянського району в 2019 році.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *