Голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько взяв участь у засіданні виконавчого комітету Надвірнянської міської ради

22 грудня голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько взяв участь у засіданні виконавчого комітету Надвірнянської міської ради. В рамках засідання розглянули чимало запитань, зокрема, і про схвалення проекту рішення Надвірнянської міської ради “Про бюджет Надвірнянської міської територіальної громади на 2021 рік” та внесення його на розгляд Надвірнянської міської ради. А також – про прогноз бюджету Надвірнянської міської ОТГ на 2022-2023 роки.

Щиро вдячний колегам за розуміння та підтримку, адже сьогодні маємо бути єдиними. Надвірнянська міська ОТГ бере на себе непростий і в той же час дуже важливий обсяг відповідальності і наше завдання – РАЗОМ долати всі виклики та труднощі, адже процес децентралізації – непростий і тому, вважаю, що всі громади району повинні об’єднати зусилля, щоб у наступному році і надалі життя і діяльність краю було достойним, перспективним, якісним”, – наголосив під час засідання голова райдержадміністрації Володимир Пасько.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *