ХХІІ сесія Надвірнянської районної ради

30 серпня відбулася ХХІІ сесія районної ради. У роботі сесії взяли участь перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник голови Ярослав Гундяк, керівник апарату Микола Кравчук, начальники структурних підрозділів РДА. Депутати затвердили порядок денний сесії, до якої включили 25 проектів рішень.
Про хід виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2018 року депутатам представив перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук. Окрім цього, поінформував депутатів про стан доріг в районі. Заслухали інформацію начальника відділу архітектури, містобудування, містобудівного кадастру та житлово-комунального господарства РДА Тараса Угринчука про стан готовності бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019років.
Серед ключових питань порядку денного – прийняття рішень, які мають фінансове навантаження. Зокрема, депутати внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, передбачили у районному бюджеті на 2019 рік кошти на співфінансування інвестиційних проектів, підтримали рішення про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року, затвердили розпорядження районної державної адміністрації «Про внесення змін до переліку заходів, обсягів та джерел фінансування Програм».
В ході сесійного засідання районні обранці схвалили районну цільову Програму протипожежного захисту районних закладів, освіти, охорони здоров’я та культури на 2018-2020 роки та Програму покращення умов та якості обслуговування громадян в Надвірнянському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Івано-Франківської області у 2018 -2020 роках. Окрім цього, депутати схвалили рішення про затвердження положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області та внесли зміни до рішення районної ради від 06.03.2018 № 525-19/2018 «Про визначення вартості харчування та встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей в закладах освіти в 2018 році», вартість харчування одного дня в Пришкільному інтернаті Надвірнянської гімназії №5 з 01.09.2018 року для учнів 1-4 класів – 38,80 грн., а для учнів 5-9 класів – 46,70 грн.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *