Хід виконання ремонту доріг обговорили на нараді у Віталія Федоріва

Питанню ремонту доріг в області цьогоріч приділяється максимальна увага з боку влади. На їх відновлення вже спрямовано чи не найбільшу за останні роки суму коштів як із державного, так і місцевих бюджетів. На цьому сьогодні під час щотижневої онлайн-наради наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

Керівник області зазначив, що на сьогодні активно ремонтуються дороги як державного, так і місцевого значень. «На Прикарпатті вже відновлено десятки кілометрів доріг державного значення. Дані роботи продовжуватимуться і надалі, – підкреслив Віталій Федорів. – Здійснюється ремонт дорожнього покриття і на місцевих дорогах.

За дорученням Уряду такі автошляхи ремонтуються суцільними ділянками не менше п’яти кілометрів. Разом з тим, обмежено проведення ямкового ремонту».

На переконання очільника Івано-Франківщини, така практика дасть змогу якісно відновлювати дороги і при цьому ефективно використовувати кошти. За словами директора державного підприємства «Дороги Прикарпаття» Андрія Сазонова, за рахунок субвенції із Державного бюджету місцевим бюджетам в області проводиться ремонт на 78 об’єктах.

Станом на 28 серпня виготовлено проєктно-кошторисну документацію та отримано висновки експертизи на 67 об’єктів. Роботи завершено на 19 об’єктах, ще на 26 ділянках автодоріг триває ремонт. «Від початку року освоєно понад 180 мільйонів гривень із коштів субвенції. Підрядними організаціями виконано роботи із експлуатаційного утримання доріг та поточного дрібного ремонту на загальну суму 34,5 млн грн, із капітального – на суму 145,8 млн грн», – зазначив Андрій Сазонов.

Слід додати, що на утримання та ремонт доріг загального користування місцевого значення області передбачено 523 225,3 тис. грн, з яких на капітальний ремонт – 423 225,3 тис. грн та експлуатаційне утримання і поточний дрібний ремонт – 100 000 тис. грн.

Заплановано здійснити ремонт на 61,11 км доріг загального користування місцевого значення. Також йшлося про підготовку обласної програми із розбудови дорожньої мережі на наступні п’ять років, проведення розчистки придорожніх смуг, налагодження системи водовідведення та облаштування під’їзних шляхів до об’єктів соціальної сфери.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *