Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації В.Чуднов зустрівся з представниками делегації Італійської Республіки

 

news-image

 

news-image
Івано-Франківщину відвідала делегація Італійської Республіки на чолі з консулом Італії в Україні Маттео Крістофаро.

Її представники спільно з головою облдержадміністрації Василем Чудновим ознайомилися зі станом справ на Старобогородчанському газовому родовищі у Богородчанському районі. Промислову розробку цього родовища здійснює ТОВ «Укрнафтогазінвест», яке з 2010 року увійшло до складу італійської групи компаній.

Означене підприємство, як розповів його директор Зіновій Козицький, працює на Богородчанщині впродовж 10 років. За цей час його фахівці пробурили тут 7 свердловин, проклали понад 20 кілометрів газопроводів, сплатили значні суми податків до бюджетів усіх рівнів. Нині на Старобогородчанському родовищі протягом доби видобувається 46 тисяч кубометрів газу, що є можливим завдяки встановленню сучасної бурової установки, на сьогодні найкращої в Західній Україні. Устаткування виготовлене в Італії.

Італійці готові й надалі інвестувати у розвиток нафтогазовидобувної галузі в Україні. «Є бажаючі інвестувати в цю галузь промисловості, – запевнив консул Італії в Україні Маттео Крістофаро. – Я буду як носій ідей та представник всіх тих людей, які висловили таке бажання».

«Україна – завжди в наших планах і там залишиться», – додав представник компанії «CoGeld» Джузеппе Кампаніелло.

Голова облдержадміністрації Василь Чуднов висловив наміри обговорювати з представниками італійської делегації питання про збільшення обсягів інвестицій в область загалом, беручи до уваги різні галузі, до прикладу, переробку шкіри чи деревини. «В області зареєстровано 44 підприємства з італійськими інвестиціями, які працюють за різними напрямками економіки. Та італійські інвестиції складають всього-навсього 10,2 мільйонів доларів, приблизно 1,5 відсотка від загальних інвестицій в області, – наголосив Василь Чуднов. – Тож з представниками Італії говоритимемо про збільшення інвестування в нашу область. Це актуально, адже Президент України Віктор Янукович поставив завдання перед керівниками областей щодо поглиблення міждержавного та міжрегіонального співробітництва».

Ще одне важливе у цьому напрямку завдання, за словами голови облдержадміністрації, – збільшити обсяг товарів, які експортуватимуться з Прикарпаття до Італії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *