Головне управління статистики інформує

Зовнішня торгівля Надвірнянського району
товарами за  січень–вересень 2012року
 
 

Зовнішня торгівля Надвірнянського району
товарами за  січень–вересень 2012року
 
 
 Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Надвірнянського району за         9 місяцівпоточного року склали 14,7 млн.дол.США, імпорту – 26,7 млн.дол.США. 
Питома вага району в загальних обсягах експорту області становила –2,1%,  імпорту – 3,2%.
Партнерами у зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти з 39 країн світу.
 Майжетри чверті обсягівекспорту товарів з району були направлені до Казахстану, Естонії та Румунії. За межі країни відвантажували, в основному, деревину і вироби з деревини  та  пластмаси, полімерні матеріали.
З  Польщі, Катару, Румунії, Німеччини та Австрії отримано 97% обсягів імпортних  надходжень. Основу імпортних поставок складали папір і картон,  органічні  хімічні  сполуки тапалива  мінеральні,  нафта  і  продукти  її  перегонки. 

Про викиди забруднюючих речовин в  атмосферу
від стаціонарних джерел забруднення
підприємств  Надвірнянського району
у січні–вересні  2012 року
 
                У січні–вересні 2012р. від стаціонарних джерел забруднення підприємств, розташованих на території Надвірнянського району, викинуто в атмосферу 2,6 тис.т забруднюючих речовин, що на 5,0% менше у порівнянні з відповідним періодом попереднього року. У структурі викидів найбільше (59,7% або 1,6 тис.т) припадало на метан, 16,4% (431,0 т)– на  неметанові леткі органічні сполуки, 14,6% (382,9 т)– на сполуки азоту, 5,9% (155,5 т) –  на оксид вуглецю. Крім цих речовин, у повітря потрапило52,2 тис.т діоксиду вуглецю, який також впливає на зміну клімату.
                У розрахунку на квадратний кілометр території району викинуто2,0 т небезпечних забрудників проти 2,1 т за січень–вересень 2011р., на одну особу– відповідно 23,0 кгпроти 24,3 кг.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *