Головний державний інспектор Управління Держпраці України в Івано-Франківській області інформує:

Головним державним інспектором Управління Держпраці в Івано – Франківській області на базі комунального підприємства  «Надвірнакомунсервіс»10 вересня 2015 року м. Надвірна Івано-Франківської області проведеносемінар – навчання з питань дотримання чинного законодавства щодо підстав припинення трудових відносин та порядку вивільненя працівників  для  керівників підприємств, кадрових працівників підприємств та підприємців.
Відкрила семінар головний державний інспектор Управління Держпраці в Івано – Франківській області зі вступним словом,що трудові правовідносини мають тривалий характер. Однак, і це цілком природно, трудові відносини не є довічними, можуть бути припиненні як внаслідок вольових дій їх суб’єктів, так і внаслідок подій, що не залежать від волі людини.
Також в умовах сьогодення актуальним є питання розірвання трудового договору згідно пункту 1 статті 40 Кодексу законів про працю України (далі КЗпП), яка передбачає можливість звільнення працівників з ініціативи власника або уповноваженого ним органу у випадку змін в організації виробництва і праці, в тому числі ліквідації, реорганізації, банкрутства або перепрофілювання підприємства, установи, організації, скорочення чисельності або штату працівників.
Під час семінару було надано роз’яснення, щодо змін до частини третьої статті 24 КЗпП України, а саме: Постанови від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу».
Слід зазначити, що захід пройшов конструктивно, у доброзичливій атмосфері,  було багато запитань з боку роботодавців, на які вони отримали відповідь.

Головний державний інспектор
Управління Держпраці в
Івано- Франківській області                                                                                              Р.Сабадаш

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *