Головний державний інспектор Управління Держпраці України в Івано-Франківській області інформує:

09 липня 2015 рокув Надвірнянській ЗОШ № 2 м. Надвірна Івано-Франківської області відбувся семінар – навчання з питань дотримання чинного законодавства про працю щодо пільг та компенсації за роботу у важких та шкідливих умовах праці  для  керівників підприємств, кадрових працівників підприємств та підприємців. Участь у семінарі взяли – головний державний інспектор Управління Держпраці в Івано- Франківській області Сабадаш Роксоляна Тарасівна, керівники підприємств та підприємці: ТРК «Еліпс», ТРК «Надвірна», ТОВ «Ріна», ПП Іващук Я.Л.,ПП Гнатюк Л.Й., ПП Гнатюк О.Л.,ПП Андрійович М.Ю..
Відкрив семінар головний державний інспектор Управління Держпраці в Івано- Франківській області зі вступним словом про те, що у Конституції України закріплене право кожного працівника на працю. При цьому передбачено, що кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці.
Згідно статті 153 КЗпПУ забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці покладається на власника або уповноважений ним орган.
Під час семінару керівникам підприємств було надано роз’яснення, що під умовами праці розуміється сукупність факторів виробничого середовища, що впливають на здоровя і працездатність людини в процесі праці. Шкідливі виробничі фактори – це виробничі фактори, вплив яких на працівника за певних умов призводить до захворювання або зниження працездатності. Також  учасникам доведено до відома, що чинними законодавчими актами передбачено пільги та компенсації за роботу у важких та шкідливих умовах праці – пенсія за віком на пільгових умовах.

Головний державний інспектор
Управління Держпраці в Івано- Франківській області                                                     Р.Сабадаш

 
 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *