Як стати знавцем своєї справи

Професіографічна   екскурсія для учнів району

Професіографічна   екскурсія для учнів району

 13 травня 2014 року Надвірнянським районним центром зайнятості була організована та проведена  професіографічна екскурсія для учнів: Надвірнянської загальноосвітньої школи-інтернату, Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та для учнів Надвірнянського ПТУ №11. Метою даного заходу було ознайомити учнів з працею столяра в столярному цеху, розширити та узагальнити їх знання про деревообробне виробництво, верстати та вироби, які виготовляються в столярному цеху, виховувати у дітей виховувати любов і бережливе ставлення до праці.
В заході взяли участь : Оксана Дорошенко – заступник начальника відділу організації профорієнтації та профнавчання Івано-Франківського обласного центру зайнятості, майстри з виробничого навчання професійно-технічного училища Іван Мохнач та Микола Чижевський, класні керівники, соціальний педагог школи-інтернату Наталія Дмитрук, фахівці районного центру зайнятості Наталія Андрійович та Уляна Півторанюк.
Розпочав захід та радо зустрів гостей приватний підприємець Руслан Угринюк, який і провів своєрідний екскурс по майстернях та залюбки розповідав учням про майстерність столярної справи.
Учасники мали змогу наочно побачити роботи столярів, ознайомитись з видами  верстатів: токарними, стругальними, свердлильними, фрезерними, рейсмусовими, довбальними, шліфувальними,  заточними. Майстри ділилися  з присутніми власним досвідом, розказували цікаві речі та показували вироби виготовлені їхніми руками: двері, вікна, меблі, різні вироби: плінтуси, обналічку, вагонку і токарні вироби.
Учні із зацікавленістю спостерігали за роботою майстрів, взяли багато корисної інформації для себе, розширили та узагальнили свої знання про деревообробне виробництво адже кожен з них в майбутньому мріє стати кваліфікованим знавцем своєї справи.
           В кінці заходу Оксана Дорошенко наголосила, що сучасний ринок праці потребує робочих рук. Професія столяр є одна з небагатьох професій, яка завжди актуальна і затребувана. Тож, хто з вас відчуває інтерес доданої справи, має відповідні нахили та здібності – спробуйте свої сили!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *