Як влаштуватися на роботу сьогодні….. Говоримо, консультуємо, допомагаємо…

 

 

Для реалізації державної політики щодо рівних конституційних прав, подолання ґендерних проблем Надвірнянський районний центр зайнятості здійснює цілеспрямовані дії щодо формування відповідного світогляду, як чоловіків так і жінок. Так, 16 жовтня 2015 року в Надвірнянському районному центрі зайнятості був проведений профінформаційний семінар для безробітних жінок.
Семінар відбувся у невимушеній атмосфері. Це, швидше за все, семінар-дискусія. Обговорювалися наступні питання: «Жінка. Кар'єра. Сім'я», «Жінка – рівний діловий партнер», «Робота жінки та чоловіка за кордоном: ризики сьогодення».
Про помилки, які роблять переважно  при пошуку роботи та на співбесіді,   про чоловіків, які шукають роботу самостійно та  хто повинен у нас час бути лідером у сім’ї –  про це та інше обговорювалось  на інформаційному семінарі.
Метою заходу було допомогти сучасній жінці та чоловіку вийти з кризового стану, стати впевненою в собі, отримати знання, які допоможуть у працевлаштуванні, набути професійних та загальних життєвих навичок. З цими питаннями виступила перед бзробітними фахівець Уляна Півторанюк.
«Незбалансованість у власному житті, відсутність самоорганізації та втрата бажання до самоудосконалення – є основними причинами довготривалого пошуку роботи, – сказала одна із присутніх.
 На завершення семінару його учасники разом зі спеціалістом центру зайнятості визначили помилки, які найчастіше зустрічаються під час співбесіди з роботодавцем та перешкоджають працевлаштуванню, обговорили шляхи їх попередження та уникнення.
Мета таких заходів – допомогти людям, які зареєстровані як шукачі роботи, покращити власну ситуацію у сфері зайнятості та сприяння профілактиці депресії, яка спостерігається зазвичай.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *